Jmenuji se Věra Krestýnová, což je mé znovu přijaté rodné příjmení. Možná, že většina z Vás mě pamatuje s příjmením Lakomá. Od útlého věku mne zajímal balet /rytmika/ a bylo mým přáním se tomu věnovat. Okolnosti mne dovedly ke studiu TV na UP Olomouc s druhým předmětem matematika.

Má učitelská praxe nebyla dlouhá, získala jsem zaměstnání, kde jsem uplatnila své organizační schopnosti pro realizaci sportovních akcí a práci s dětmi, mládeží.

Současně jsem měla možnost založit Taneční školu HIT a to bylo mým velkým snem. Pochopitelně následovalo vzdělávání a nejvíce mne oslovila metodika Marthy Graham a po revoluci pilátes, který je v souznění s Marthou Graham. Činnost TŠ HIT / HIT Cheerleaders/ jsem ukončila v červnu 2014. A od záři 2014 se věnuji jen VK studiu pohybu a VK systém cvičení. Práce mne naplňuje, těší, činí šťastnou a inspirativní pro další rozvoj VK systém cvičení. Jako doplněk pokračuji stále s realizací projektu soutěže krásy a elegance MISS MODEL s doprovodným programem MLADÝ TALENT. 

Tanec miluji...
Žijte, čas běží...
Závěr finále Miss Model