VK SYSTÉM CVIČENÍ je to pravé pro současný životní styl. Vychází z pilates, moderního tance, Tchi Kungu, zásad profesora Pavla Koláře a intuice autorky Mgr. Věra Krestýnové.  VK systém cvičení přednášela v zimním semestru na UP Olomouc = katedra fyzioterapie. Přijala pozvání  společnosti Spinezio fyzioterapie s.r.o. Praha. 

LEKCE BALETU - volné lekce každý čtvrtek od 18:45 , stačí se předem nahlásit. Lektor  Věra Krestýnová.

YOGA S ANGLIČTINOU pro rodiče a děti /12 – 36 měsíců/. Lektor Vendula Přikrylová, Krbcová. Vendula připravuje rozšíření lekcí. 

 VK SYSTÉM CVIČENÍ

Kurzy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie od 11 do XX let. Volné lekce nemáme, nejsou účinné při účasti rozdílné vyspělosti cvičících.
Dělení kurzů VK systém cvičení dle vyspělosti: začínající, mírně pokročilí, pokročilí. Samostatně jsou kurzy senior a senior speciál. Senior speciál je určen pro starší ročníky narození nebo s omezeným pohybem. Více ve článku - viz horní lišta VK systém cvičení.  Lektorka: Mgr. Věra Krestýnová,  učitelka tance,  baletu, TV, pilátes a dalšího. 777 180 008, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

LEKCE BALETU

Volné lekce baletu pro radost, relaxaci, nahlédneme do improvizačních technik, odkryjeme úžasný vliv tance na naší kreativitu, osobnost a vnitřní pohodu .... volné lekce, zatančete si s námi..... Lektorka: Mgr. Věra Krestýnová, učitelka tance. 
Motto:  „Každý, kdo pozná tanec, spočine v okamžicích v ráji...“  sděluje myslitel 13. století Džaláleddín Balchí Rúmí:

YOGA S ANGLIČTINOU

S milou Vendulkou, skupina dětí do 36 měsíců, syStém cvičení posiluje motoriku, sociální interakci, rytmus pohybu a výtvarné cítění. Je reálné rozšíření  lekcí pro další kategorie. Informace: Mgr. Vendula Přikrylová – Krbcová, 604 947182, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozitivní klid léčí...
Fota stromů vytvářejí atmosféru..
VK systém pokročilí
Senioři speciál 70+

CENÍK

CENA KURZU VK SYSTÉM CVIČENÍ = počet lekcí x cena za lekci • počet osob 10 - 9 = 90,- Kč, počet osob 8 - 7 = 100,- Kč, 6 a méně pouze výjimečně, cena na základě dohody. 
CENA LEKCÍ BALETU  = jednorázová účast, platba hotově před lekcí = 95,- Kč, permanentka = 800,- Kč za 10 lekcí, platnost 6 měsíců, platba hotově před lekcí, permanentku lze i převodem na účet. Pravidelná lekce s volným vstupem veřejnosti.
INDIVIDUÁLNÍ SOUKROMÉ LEKCE v délce 60 minut /osobní program/ = 350,- Kč. Pro členky VK studia pohybu = 250,- Kč.
FORMA ÚHRADY - převodem na účet ČSOB 289080485, kod 0300, lze výjimečně hotovostí před první lekcí.
Termín plateb: kurzy před zahájením první lekce, variabilní symbol = číslo kurzu, zpráva příjemci jméno cvičícího. Volné lekce baletu před lekcí včetně permanentky. Ceník ostatních lekcí sdělí lektorky jednotlivých kurzů. Viz kontakt.