VK SYSTÉM CVIČENÍ je to pravé pro současný životní styl. Vychází z pilates, z moderního tance, Tchi Kungu, energetické medicíny a moudrosti azijských mistrů. Autorka VK systém cvičení přednášela na UP Olomouc = katedra fyzioterapie. Přijala pozvání společnosti Spinezio fyzioterapie s.r.o. Praha.

LEKCE BALETU - volné lekce, čtvrtek od 18:45, VOLNÝ TANEC - volné lekce, úterý 18:45 • stačí se předem nahlásit. 

 

 

VK SYSTÉM CVIČENÍ 

Kurzy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie od 11 do XX let. Volné lekce nemáme, nejsou účinné při účasti rozdílné vyspělosti cvičících.
Dělení kurzů VK systém cvičení dle vyspělosti: začínající, mírně pokročilí, pokročilí. Samostatně jsou kurzy senior a senior speciál. Senior speciál je určen pro starší ročníky narození nebo s omezeným pohybem. Více = horní lišta VK systém pohybu. Lektorka: Mgr. Věra Krestýnová, učitelka tance, baletu, TV, pilátes ... 777 180 008, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

LEKCE BALETU 

Volné lekce baletu pro radost, relaxaci, nahlédneme do improvizačních technik, odkryjeme úžasný vliv tance na naší kreativitu, osobnost a vnitřní pohodu .... volné lekce, zatančete si s námi...., Balet je ideální průprava těla. Výuka upravena i pro začínající.  Lektorka: Mgr. Věra Krestýnová, učitelka tance, baletu. Motto: „Každý, kdo pozná tanec, spočine v okamžicích v ráji...“ sděluje myslitel 13. století Džaláleddín Balchí Rúmí.

LEKCE VOLNÉHO TANCE

Volné lekce pro nevázaný tanec bez náročných kroků a vazeb. Vnímáme rytmus, vnímáme hudbu vnímáme své tělo a vše v sobě harmonizujeme. Oddat se tanci, rytmu, hudbě a být v tanci svobodná. Gabrielle Roth:  " Následuj chodidla a staneš se rytmem, staneš se tancem "

PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE

Přednášky - termíny nepravidelné, obvyklý čas 17:30 ve všední den
1: "Jak oživit schopnost těla se uzdravovat".
2: TĚLO je ZÁZRAK, dokonalý, inteligentní systém s emocemi a vnímáním...
3: OSOBNÍ SEBEVĚDOMÍ je ve Vás, ve vaší osobnosti, lásce k sobě, lásce ke svému tělu.. ....
Semináře - termíny nepravidelné, vždy dny nepracovní
1: Tvoje energie je cestou k harmonii těla i duše.
2: Jak oživit schopnost těla se samo uzdravovat
3: TANEC – cesta k intuici
4: Vše je v tobě.....veškeré poznání smyslu života také.
5: Připravuji workshop k publikaci CESTA ZDRAVÍ prostřednictvím VK systému pohybu, I.část = PRINCIPY A ZÁSADY
/ • filozofie rodu Tolteků • jsi hlavní osobou a tvořitelem svého života • /  

Pozitivní klid léčí...
Fota stromů vytvářejí atmosféru..
VK systém pokročilí
Senioři speciál 70+