Učím tanec celý život a každá lekce je pro mne i příjemnou relaxací.
Od listopadu 2019 se na přání klientek se zaměřuji na lekce baletu. Balet je základ techniky tance. Baletní průprava je velmi posilující,  srovnává tělo, posiluje pánev, koordinaci, je zárukou elegance pohybů a chůze. Pocit z krásného pohybu je nenahraditelný. Lekce připravuji tak, aby je zvládaly i ženy začínající.....Přijděte a vyzkoušejte.

Tanec je zcela přirozený pohyb, posilující, uklidňující i aktivační, relaxační, uvolňující až éterický. Reaguji na všechny vaše podněty a vnímám Vás i Vaši energii. Tanec se správnou technikou je uzdravující pro pohybový aparát i celkové uklidnění. Pracuji se středem těla, používám jednoduchou klasickou průpravu u tyče, je posilující a rovnající. Mám ráda techniku Marthy Graham a to vše se velmi pozitivně projevuje na pohybovém ústrojí. Krásná muzika je obohacující a podněcuje improvizaci, vnímání rytmu a kreativitu. Pracuji i s tancem vizuálním a může Vás přiblížit k tanci intuitivnímu. Na oživení lekcí zařadím občas i taneční styly jiné.  

Kdo postupně zvládá techniku, rytmus, vnímá svůj pohyb a tělo, má radost z pohybu, pak je schopen improviziovat na cokoliv. Věřte, tanec je dar, který máme všichni v sobě a já vám jej pomohu odhalit, pokud jej necítíte. Věra